Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
32°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Закон на Лейхи: Ако нещо се прави погрешно достатъчно често, то става правилно.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Петка и Чапаев
Гражданската война в Русия. Петка замръкнал сред полето и останал да спи там. Събужда се от необичайна врява. Отваря очи и вижда хора в непознати униформи. - Ти бял ли си или червен? - питат го. - Мартеничка - отговаря Петка.
Петка и Чапаев
03.10.2017
9,862 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вчера си карах по магистрала Тракия... Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки... За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си. Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка... Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми. Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а. Фаса в устата успях да задържа с последни усилия... О, как мразя жени зад волана!
Каубой влиза в салууна, взима една голяма чаша и една малка, вади от джоба си малко човече и започват да си пият. Барманът пита: - Сър, кой е този? - А, това ли, това е Били, супер пич... - А защо е такъв малък? - Веднъж тегли една майна на един вълшебник.
- Можеш ли да си представиш какво нахалство? Цели пет месеца й пращам всеки ден любовни писма.... - И какво стана после? - И тя да вземе после да се омъжи за пощальона.
- Курса по ски се състои от три части - обяснява инструктора. - Да се научите да слагате ските, да се спускате от горе, и да се научите да ходите с патерици.
Разговарят приятели: - Ти помагаш ли на жена си в домакинството? - Не, всичко върша сам.