Неделя, 30 август 2026
|
Асеновград
32°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо в рекламите на стоките ви казвате само хубави неща? - Защото за техните недостатъци сами ще разберете.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Малко квартално магазинче. Продавачката мери пържоли, една от пържолите пада на мръсния под. Продавачката: - Ау! Извинете, ще я сменя. Купувача: - Не, оставете я. - Имате куче? - Не, имам тъща.
Семейни
03.10.2017
3,338 прегледа
Следващ →
Още вицове
Питат един шоп. - Господине, защо копаете седнал! - Оти немоем легнал!
Трябва да има във Фейсбук статус: "Обвързан/женен за/______докато изневерява с/________& прави секс с/________& казва, че обича__________ .
Известна киноактриса отишла да си вади задграничен паспорт. - Омъжена ли сте? - попитал служителят в паспортното. - От време на време.
Мутра отива в туристическа агенция. - Какво ще обичате? - Ще ми се малко да си почина, ама ми трябва нещо по-така… - Какво ще кажете за Бахамските острови? - Не. Там вече ходих. Иска ми се нещо по-специално, да се отвлека от ядовете, от работата. - Малко ски из Алпите? - Не. И това съм го правил. - Знам, какво ви е нужно - сафари! - Това какво е? - Ще се повозите на джип, ще постреляте… - Че то все едно, че съм на работа!
Един изпил бутилка водка и на сутринта се събудил в изтрезвителя. Решил повече така да не пие. Решил да излекува махмурлука с бира..и пак се събудил в изтрезвителя. Тогава взел радикално решение - ще си пие само у дома, в леглото, завит презглава. Взел едно шише и се завил с одеялото. На сутринта пак се събужда в изтрезвителя и учудено пита доктора как се е озовал там, като си е пил вкъши под одеялото. - Как-как!? Като отиваше за втората бутилка беше с одеялото завит и те закараха тук!