Задържаха двама, качили 15-годишен в Ауди и му взели телефона
- Хасково
- преди 5 години
Бързо производство за обсебване е заведено в Районното управление в Хасково, съобщиха от Областната дирекция на МВР. То е стартирало снощи, когато в 21 часа е получено оплакване от 15-годишен. Той...