Екологът Ковачев бил с амнезия, лекари му писали бележки
- България
- преди 9 години
„Имам амнезия след инцидента. Дори лекарите ми бяха оставили една бележка: „Имаш амнезия, жена ти е добре”, за да не им досаждам през пет минути” Това разказа екологът Андрей Ковачев пред bTV. ...