Двама пияни шофьори хвана полицията в Димитровград
- Димитровград
- преди 9 години
Двама димитровградчани, шофиращи колите си след употреба на алкохол засече полицията. Автопатрул установил след тестване с дрегер, че водачите имат съответно 1,5 и 1,9 промила алкохол в кръвта. И по д...