Смолянчани възмутени от вандализма! До кога ще продължи съсипването на хубавите неща?
- Смолян
- преди 5 години
"Значи толкова съм бясна, че направо място не си намирам", така започва поредният пост в социалните мрежи на смолянчанин, възмутен от вандализма в града. Този път думите са написани от Геновева Николо...