17 °C

Ученическите спортни състезания - програма

Стартът бе даден в спортна зала "Асеновец" с баскетболното дерби между училищата "Христо Ботев" и ОУ "Петко Каравелов". Съдия на терена бе Димитрина Димитрова, а съдии на срещата - президентът на БК "Асеновец 2005" Пламен Стоянов и двамата старши треньори на клуба Диян Гочев и Кирил Стоянов.

Общи 6 училища ще премерят сили в баскетбола, волейбола и футбола - СОУ "Св. княз Борис I", СОУ "Св.св. Кирил и Методий", ОУ "Петко Каравелов", ОУ "Христо Ботев", ОУ "Отец Паисий" - Асеновград и ОУ "Отец Паосий" - Тополово. Възрастовите групи са четири - момичета, девойки, момчета и юноши.

Програма на срещите:

Баскетбол  11.02./Вторник/

Срещите ще се играят в зала "Асеновец"

Начален час: 10.00.ч.

Баскетбол 5-7 кл. Момичета

1. ОУ "Петко Каравелов"

2. ОУ "Христо Ботев"

Баскетбол 5-7 кл. Момчета

1 СОУ "Св. Княз Борис І"

2. ОУ "Петко Каравелов"

Баскетбол 8-10 кл. Юноши

1. СОУ "Св. Княз Борис І"

2. СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

Баскетбол 8-10 кл. Девойки

1. СОУ "Св. Княз Борис І" - финал

Баскетбол 11-12 кл.  Юноши

1. СОУ "Св. Княз Борис І"

2.СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

Баскетбол 11.12 кл. Девойки

1. СОУ "Св. Княз Борис І"

2. СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

Волейбол-12.02./Сряда/

Срещите ще се играят в зала "Асеновец"

Жребия ще се тегли преди да започнат срещите

Начален час: 10.00.ч.

Волейбол 5-7 кл. Момичета

1.ОУ "Отец Паисий" - Тополово

2.СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

3.ОУ "Отец Паисий"

4.ОУ "Петко Каравелов"

5.ОУ "Христо Ботев"

Волейбол 5-7 кл. Момчета

1. СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

2. ОУ "Отец Паисий"”

3. ОУ "Петко Каравелов"

Волейбол 8-10 кл. Девойки

1. СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

Волейбол 8-10 кл. Юноши

1. СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

Волейбол 11-12 кл. Девойки

1. СОУ "Св.св. Кирил и Методий"

Волейбол 11.12 кл. Юнош

1.  СОУ „Св.св. Кирил и Методий”

 Футбол 5-7 кл. 13-14.02.2014 г. /четвъртък и петък/

Градски стадион "Шипка", тренировъчно игрище /на две игрища/

Победителите от групите играят финал.

Начален час на срещите 10.00. ч.

І група

1.ОУ "Никола Вапцаров"

2.ОУ "Отец Паисий"  - Тополово

3.СОУ "Св. Княз Борис І"

ІІ група

4.ОУ "Петко Каравелов"

5.ОУ "Панайот Волов"

6.ОУ "Христо Ботев"

Футбол 8-10 кл.

1.СОУ "Св. Княз Борис І"

Футбол 11-12 кл.

1.СОУ "Св. Княз Борис І"

Източник: asenovgrad.net

Facebook коментари

Коментари в сайта

Хороскоп за 14.06.2021

Последни новини