ОФК „Хасково“ записа равенство срещу „Родопа“

ОФК „Хасково“ записа равенство срещу оборна на „Родопа“ (Смолян). Мачът от 13-ия кръг на Югоизточната трета лига завърши с резултат 1:1.

Резултатът в двубоя на стадион „Хасково“ бе открит от домакините. С точно попадение се разписа Емрах Юсуф.

Минути по-късно гостите се мобилизираха и футболист от Смолян успя да прониже вратата на домакините. Така с равенство завърши първото полувреме. След почивката до гол не се стигна.

Двубоят бе забранен за зрители, но все пак привърженици успяха да се промъкнат, други наблюдаваха дербито от оградата, скандирайки „Хасково“.

В друг мач от футболното първенство ФК „Извор“ от димитровградското село Горски извор победи при домакинство „Сокол“ (Марково) с резултат 2:1. ФК „Димитровград 1947“ пък се наложи с 0:1 при гостуване на ФК „Ямбол 1915“.

Източник: Haskovo.NET