Нулево равенство и двойна дъга на стадиона в Райково

Изображение 1 от 2

"Родопа" (Смолян) и "Загорец" (Нова Загора) завършиха с нулево равенство. Двубоят от отложения 22-ри кръг на първенството на Трета лига - Югоизточна група се игра на стадион "Септември", в смолянския квартал Райково. И двата отбора имаха своите положения, но никой от тях не успя да стигне до гола и мачът завърши при резултат 0:0. Момчетата показаха мъжка и равностойна игра и равенството е съвсем резонно. Така двата отбора разделиха по точка.
    Заради травма, през второто полувреме бе заменен Стефан Киков от "Родопа", като на негово място в игра влезе Адриан Сюрджиев. Вратарят на домакините също направи добър мач, като успя да неутрализира малкото положения пред вратата си.
    През вторите 45 минути над стадиона в Смолян се появи и двойна дъга по време на краткотрайния дъжд.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET