"Родопа" загуби драматично с 1:5 гостуването си на "Асеновец"

"Родопа" (Смолян) загуби гостуването си на "Асеновец" (Асеновград) с 1:5. Двубоят от 23-ия кръг от първенството на Трета лига – Югоизточна група се игра на Стадион "Шипка" в Асеновград. Единственият гол за смолянчани бе дело на Михаел Кисьов, в началото на втората част на двубоя.
Домакините поведоха през първото полувреме с 2:0, като само малшансът не позволи на момчетата на "Родопа" да изравнят. На три пъти в срещата Радостин Самуилов излизаше сам срещу вратаря, но до гол не се стигна.
През втората част "Асеновец" вкараха още три гола, като единият от тях бе от дузпа. 11-метровият наказателен удар бе отсъден от главния съдия Стефан Стефанов веднага след гола на Кисьов, а ситуацията бе повече от спорна.
В двубоя за "Родопа" не взеха участие голяма част от титулярите по различни причини, като в игра влязоха всички юноши.
"Неприятна загуба, но с оглед на моментната ситуация в тима играхме футбол. Изпуснахме и доста ситуации", коментира след мача старши треньорът на “Родопа” Данаил Бачков.

Източник: Smolyan.bgvesti.NET