„Саяна Хасково“ с класическа победа срещу „Берое II“

ФК „Саяна Хасково“ записа класическа победа срещу „Берое II“ (Стара Загора) с 4:0 в мач от първенството на Трета Югоизточна лига.

Мачът на стадиона на Ямача започна силно за домакините. Червено-белите откриха резултата още в 3-ата минута с гол на Ангел Костов. Той се разписа още веднъж 5 минути по-късно. Третият гол отбеляза Милен Танев в 16-ата минута.

След днешния двубой хасковлии остават на второ място във временното класиране, а „Берое II“ запазват последната 20-а позиция.

В друг мач от футболното първенство ФК „Димитровград“ записа победа при гостуване на „Загорец“ (Нова Загора) с резултат 1:0.

В следващия 34-и кръг на 11 май от 18 часа хасковлии ще гостуват на „Левски“ (Карлово), а димитровградчани посрещат „Локомотив 1926 II“ (Пловдив).

Източник: Haskovo.NET