36 °C

Three Days Grace споделиха кадри от създаването на видеоклипа към „Don’t Wanna Go Home Tonight“

Бандата публикуваха кадри зад кулисите от създаването на музикалния видеоклип към „Don’t Wanna Go Home Tonight“, най-новия сингъл от последния им албум „Alienation“.

Видеото е режисирано от Мат Бърнс.

„Alienation“ излезе през август 2025 г. чрез RCA Records. За първи път от повече от десетилетие оригиналният вокалист на Three Days Grace, Адам Гонтиер, се завръща в групата и се присъединява към Мат Уолст. Съставът се допълва от Нийл Сандърсън (барабани), Брад Уолст (бас) и Бари Сток (китари).

Сандерсън коментира:

„“Alienation е пътешествие през личните вътрешни борби и бунта срещу външния свят. Песните отразяват изолацията като състояние на съществуване, а не просто като обстоятелство. Някои от темите, за които пишем — тревожност, зависимост, разбито сърце, отчуждение — често са различни проявления на една и съща буря. И все пак, сред всички руини е скрито нещо човешко — което продължава да търси връзка“.

Three Days Grace изнесоха първия си пълен концерт с Адам Гонтиер от 12 години насам на 25 февруари 2025 г. Групата беше подгряващ изпълнител на Disturbed по време на американската част от турнето The Sickness 25th Anniversary Tour в залата Ford Idaho Center Arena в град Нампа.

Източник: zrockradio.bg

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.