30 °C
Наско Сираков се обажда по телефона : -Ало, Барселона ли е ? -Не ! - отговарят му отсреща. -Ъъъ, а Челси ли е ? -Не ! И Челси не е ! Тука е Вердер ! -Е нищо и вие ни е*ахте майката...
Смесват се продуктите и се бърка докато тестото набухне, след това се оставя да втаса.
Източник: gotvach.bg