23 °C
Млад инженер на изпит по техника на безопасност. Изпитващият задава въпрос: - Какво е най-важното в охраната на труда? Отговор на изпитвания. - Гледай работата от далече, ако не искаш да пострадаш.
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg