37 °C
Днес комисията по досиетата потвърди отново, че я има, че си взимат заплатите редовно. Имали само две проблемчета: - нямат сграда; - не получават поисканата информация от МВР(още от 21.04.2007)
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg