34 °C
- Защо блондинките отиват в ъгъла като им е студено? - Щото са им казали че там е 90 градуса.
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg