26 °C
- Мамо, съборих шкафа в хола! — Баща ти знае ли? — Той разбра защото е под него!!!
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg