24 °C
На море съм :-) ---- Върнах се, но защо толкова хора гласуваха с ниска оценка, това не беше виц, това съобщение беше за google, за да не минава излишно всеки ден;-)
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg