25 °C
Собственик на ресторант вике един от келнерите: - Гледам, онзи тип в ъгъла вече половин час спи на масата. Защо не го изхвърлиш? - Ами, будя го на всеки десет минути, той иска сметката и си я плаща.
Медът се разтваря в млякото. Добавя се сокът и нарязаният банан. Бърка се до хомогенна смес.
Източник: gotvach.bg