30 °C
Две блондинки си говорят по образователни теми.Едната пита: -Гледала ли си "Титаник"? -Да.-отговаря другата. -А коя ти е любимата сцена? -Тая дето са на кораба.
Медът се разтваря в млякото. Добавя се сокът и нарязаният банан. Бърка се до хомогенна смес.
Източник: gotvach.bg