Иво Димов: Децата няма да са на училище на 12 и 13 януари
- Димитровград
- преди 9 години
Децата в община Димитровград няма да са на училище на 12 и 13 януари - четвъртък и петък. Това заяви кметът Иво Димов по повод актуалната тема за удължаване на ваканцията на учениците. До последно дне...