Проведе се турнир на Футболна академия „Беломорец”- Асеновград

Футболен турнир на малки вратички за деца между 8 и 11 години бе открит днес в Асеновград.

Отборите бяха разпределени в категории 8-9-годишни и 10-11-годишни. В първата категория победители станаха 9-годишните. Купата им връчи зам.-кметът Мария Вълканова. В другата възрастова група победители бяха по-малките-10-годишните. Те получиха своя трофей от треньора им Георги Попиванов.

Връчени бяха и още две награди. Първата бе по повод третото място на 10-годишните и четвъртото място на 11-годишните в провелото се Областно първенство „Футбол 7”. Купата за третото място връчи Володя Фатов - селекционер за югоизточна България. Всички деца бяха отличени и с грамоти за участие от Съюза на предприемачите в Асеновград.

Другата награда бе за участието на 8 и 9-годишните в турнира за купа „Фен Клуб Ливърпул” в Пловдив миналата неделя.

Във футболна академия „Беломорец”-Асеновград тренират над 70 деца в най-малките възрастови групи.

Източник: asenovgrad.net