18 °C

Левски се завърна към победите в Първа лига

Отборът на Левски спечели гостуването си на Царско село в двубой от група А на втората осмица в Първа лига с 2:0.

17-годишният Марин Петков откри в 9-ата минута, а завърналият се в игра Боби Цонев покачи на 2:0 в 88-ата минута, след като се разписа на празна врата.

Така "сините" останаха трети в група "А" на втората осмица, но съкратиха изоставането си от днешния съперник на едва три точки.

"Имаше моменти, от които съм доволен, а имаше и такива, от които не съм. Нормално е, това са млади футболисти. Те се пребориха и си извоюваха победата. Боби е важен играч за нас. Той е добър, опитен и може да ни помогне много, но му е нужно още време за възстановяване.

Това му е трета операция и трябва малко да се внимава с него. След напускането на Робърта, който беше нашият голмайстор, е нормално да изпитваме проблеми напред. Има и други момчета обаче, които ще се сдобият със самочувствие в течение на мачовете.

Знаете, че при нападателите е така. Надявам се с Боби да отбелязваме и по-лесно", коментира помощник треньорът на Левски Живко Миланов, който води отбора в отсъствието на Славиша Стоянович.

Източник: offnews.bg