Мъж отива на уролог, изважда си члена и мълчи. Докторът:
- Боли ли?
- Не.
- Да не е малък?
- Не.
- Крив?
- Не.
- А какво тогава?
- Нe е ли хубав, а?
Поради сигнал за бомба днес в ДАНС не са пили кафе.
---------
Петко Сертов е останал сам в сградата на ДАНС, после съобщил, че е чисто...
--------
Петко Сертов е обезвредил документи, равняващи се на...
- Лудвам, като гледам охраната ни. По цял ден седят и нищо не правят.
- Вероятно и те са така, гледат ви и си мислят: ей тва е живот, не само, че идват на работа, а има и какво да правят!
"Няма нищо по-хубаво от лошото време" - каза си продавачката, продавайки поредния чадър в дъжда!
- Защо уволняват митничарите без висше образование?
- Защото трябва да си поне висшист, за да може да живееш с толкова ниска заплата...
Лекар пита пациент:
- Как е вашето състояние, господине?
- Благодаря ви, докторе, моето състояние вече е значително по-малко.
- Но защо не искате да ме вземете на работа?
- Защо ли, много бързо ще ни напуснеш?!
- Не, няма...
- Съвсем значи, не ви взимаме. За какво са ни такива глупаци, а?
След фирмена игра на пейнтбол шефът лесно се познава не само заради следите от боя, но и от прикладите.
- Тате! Днес в училище казах, че ще бъда миньор!
- Браво на теб! Точно си мислех да ти подаря една мина.
Един шеф казва на приятел:
- Моите служители трета година на са искали повишения на заплатите, чудя се как ме прецакват?
Пристига един в София и си търси работа. Решава да стане шофьор на маршрутка. Преди да почне опитен колега му обяснява:
- Значи, приятел, ако искаш да изкарваш кинти, то ще трябва да забравиш за прави...
Секретарка заплашва шефа си:
- Ако не ми повишите заплатата, ще започна да си пиша мемоарите.
- По цял ден говоря на мъжа ми. И той не проронва нито дума. Докторе, страхувам се, че той има сериозно психично заболяване.
- Това не е заболяване, госпожо. Това е талант!
Двама заседнали в асансьора, в очакване да дойде авариен техник да ги извади се заговорили, време да минава.
- Прастави си само, тези частни съдебни изпълнители са станали съвсем нагли! Миналата седми...
Таксиметров шофьор се налапал с боб чорба. Качил се клиент и таксиджията, без да се осети, пръднал. На клиента му замирисало. Казал:
- Колко коня ви е колата?
- Не знам. Към 100.
- И аз незнам, обаче...