- Кога негърката си изхвърля боклука?
- На деветия месец.
Негърка си купува чорапогащник. Продавачката пита:
- Черен или прозрачен?
- Все едно.
Хитлер пита три еврейчета:
- Ти какво искаш да станеш?
- Ами, аз искам да стана адвокат.
- А ти какво искаш да станеш?
- Искам да стана космонавт.
- А ти какво искаш да станеш?
- Аз искам да стана лек...
Обява на спирка:
Търсим циганин за ядрен опит, обадете се на тел......
Какво е абсурд: Пиян евреин да върви по улицата и да хвърля пари.
Какво е пълен абсурд: След евреина да върви арменец, да събира парите и да му ги връща.
Италианец отива на изповед.
- Съгреших отче.
- Кажи Синко.
- Измамих един Евреин.
- Но това не е грях синко! Това е ЧУДО!
- Каква е разликата между негър и батут?
- Ами разликата е, че преди да започнеш да скачаш върху батута, трябва да си свалиш кубинките...
Стои някакъв негър на улицата и пие прясно мляко.
Минава покрай него един бял, заглежда се и казва:
- Слушай, пич, няма да ти помогне!
По какво си приличат негър и блондинка?
По черните корени.
Решили да махат расизма. И мислили... мислили... и накрая измислили да боядисат всички хора в зелено.
И така, още на първия ден след боядисването се разваля автобус. Шофьора става и поглежда назад - в...
Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора - "Камера... работи".
Въпрос: Каква е разликата между камион с пясък и камион с негри?
Отговор: Пясъкът не можеш да го разтовариш с вили.
В германски затвор двама затворници си говорят:
- Заради евреите сме тука!
- Как така? Че то нали вече няма евреи в Германия?
- Именно. Ако имаше, те щяха да са в затвора.
На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и п...
- Каква е мечтата на средния американец?
- Негрите да си отидат в Африка и под всяка мишница да носят по един евреин.