Парашутист пита инструктора:
- Какво да правя, ако не ми се отвори главния парашут? - Отваряш запасния.
- Ами ако и запасният не се отвори?
- Почваш да махаш с ръце, опитвайки се да летиш!
След ден се...
"Котараците" се поздравяват след избора за кмет на София:
- Честити фъндъци!
Кралица Елизабет има здравословен проблем - възпаление на седалищен нерв. Виж, дедо ми беше миньор и на стари години го боляха ръцете. Какво очаквате да я боли тая бабка като 60 години седи на трон.
Полицията е заловила група мошеници, продаващи фалшиви дипломи.
"Наложи се да ги пуснем" - заяви доктора на икономическите науки сержант Иванов.
Отива клиент в елитен бордей, харесва си момиче и се качва с нея в стая на втория етаж. След малко от стаята се разнасят викове:
- НЕ! Не мога така! НЕЕЕ! Така пък въобще няма да правя! НИ-КО-ГА!
Собс...
- Докторе, а вадите ли зъби без болка?
- Не винаги. Наскоро едва на си навехнах ръката.
Намръщен ловджия се сблъсква на вратата на кръчмата с местният доктор:
- О,докторе,знаеш ли кво ударих днес?
- Знам,нали аз го превързвах...
Едно детенце се хвали, че татко му всяка година му подарява всеки път едно и също за рождения ден - топка и прашка.
- А какъв е баща ти?
- Стъклар.
Стопанска милиция разпитва Генко:
- Имате ли вила?
- Нима това е лошо?
- Имате ли кола?
- Нима това е лошо?
- Жена ви има кожено палто!
- Нима това е лошо?
- Но вашата заплата е само сто тридесет и пе...
Седи си в ателието художник-абстракционист, нещо е тъжен. Идва негов приятел и го пита:
- Защо си такъв?
- Ами направих портрет на една дама...
- Това е хубаво!
- Но тя сега иска да сменя на картината...
Собственик към бармана:
- Разправят ми, че крадеш пари от касата!
- А как искате да бъде? - чуди се барманът, - Да работя при вас, а да крада от друг?
Мониторът е главното в компютъра. Това го знаят даже холивудските сценаристи: едва ли не във всеки втори екшън може да се види унищожаване на компютър чрез разстрел на монитора. Няма монитор - няма ко...
- Защо премиерът не можел да спи?
- Защото знае, колко добре са почистени коритата на реките..
Българско екстремно преживяване: Кажете на осми март на спрелия ви катаджия:
"Здравей, момичета, честит празник!"
Назначават един на работа:
- Пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, разбра ли?!
- Да, всичко разбрах, само...може ли един въпрос, какво правя след, като пакетирам?