- Докторе, по-скоро ще умра, отколкото да легна за тази операция!
- Колко глупаво! Вие прекрасно можете да съчетаете и двете!
- От какво бяхте болен? - пита шефът.
- Е, па знам ли, то си пише в болничния лист - отговаря работникът.
Служителка в Районно полицейско управление:
- Няма го следователя, но можете да оставите отпечатъци от пръстите си...
- Какво е професионално джебчийство?
- Това е като си пъхнеш ръката в джоба, а там, вместо телефон - SIM карта!
Шеф към секретарката:
- Напишете отгоре "Конфиденциално!" Искам да съм сигурен, че всички служители ще го прочетат!
Щон Конъри ще се върне в новия "Джеймс Бонд"...в ролята на дядо му.
- 94 процента от телефонните разговори на българите са чисти глупости, съобщава социологическата агенция на специалните служби.
- Защо във вашия ресторант ножовете са толква тъпи?
- Докато готвят така отвратително в кухнята, а цените са толкова високи, келнерите отказват да работят, ако клиентите имат остри ножове.
Началото й на кариера, като актриса, започна след като режисьорът свърши.
Разпитват свидетел в съда:
- С какво се занимавате?
- Безработен съм
- Все пак с какво се занимавате?
- Лежа си вкъщи.
- Наясно ли сте, че може някъде другаде да лежите за неверни показания...
Отивам при един приятел. Пред вратата голяма изтривалка с надпис:"Представи си, че съм твоя шеф!"
Уф, за малко да си скъсам подметките от изтриване!
Големия адронен колайдер спира за два месеца. Черната дупка все пак изсмука целия технически персонал и изсмука цялото електричество.
- Какво върши за 200 лева заплата държавния чиновник?
- Нищо, само пречи.
Обява за работа:
Наемам вулканолози
Подпис:
Осама Бин Ладен
- Как е новата ти приятелка?
- Как да ти кажа...Тя даже не крие, че много я интересува новата ми кола, вила и къша в Испания.
- Ама си и ти? Зарежи я и се скрий от нея!
- Бих се радвал, но от данъчен...