24 °C

Професионални

  1. В Софийския централен затвор. Надзирател към затворниците:
    - Искам всичко да свети! Утре ще дойде министъра на МВР!
    Затворниците ехидно:
    - Най-после, време му беше! Колко годинки ще лежи?
    Надзирателят...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Упойката - средство за защита на хирурга от съветите на пациента по време на операцията.

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Депресията най-добре се лекува по полов път...
    Само, моля ви, не се занимавайте със самолечение!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Мъж се връща от работа. Влиза в кухнята. Вижда, че всичко, което може да е счупено е счупено, останалото се търкаля на пода. Всички шкафчета са изкривени, хладилникът паднал. В средата на един стол же...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Блондинка в шивашко ателие.
    - Хубава поличка, но мъжете ще я зяпат много. Може ли отзад да сложите надпис: "Ако можеш да прочетеш това, значи стоиш прекалено близо"?
    - Добре, а с какъв шрифт? 24-ти?
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Не съм искал да ме будите в 9 часа! - възмущава се клиент в малък хотел.
    - Разбирам ви - казва собственикът, - Но гостите от съседната стая вече искат да закусват.
    - Е, аз какво имам общо с това?
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Уважаеми пътници! Моля, затегнете коланите по-здраво и не ги разкопчавайте до края на полета. Нашият екипаж не възнамерява да ви храни!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Медиите се извиняват за допусната грешка.
    Вместо "Бойко Борисов изпрати вицето си, Симеон Дянков.." било отпечатано:
    "Бойко Борисов изпрати вица Симеон Дянков.."

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Казвате, че сте роден тук, а не може да ми кажете най-краткия път до гарата?
    - Аз съм таксиметров шофьор.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. 14 февруари. Някъде на пътя. Катаджия спира бързо движещ се автомобил. Шофьорът си подава документите. Катаджията мълчи и гледа с надежда, шофьорът- също. Пълна тишина. Накрая органът на реда не издър...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. от Субару форума:
    Колеги,
    Честит първи сняг за новата година. Пожелавам Ви да сте живи, здрави и смело каране в снега!

    ПС. За колегите от БМВ Форума, които четат нашия: Колеги, не се отчайвайте - има...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Работниците от Винпрома обявиха стачка и са се барикадирали. Засега не предявяват никави искания.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Не бях пиян - оправдава се шофьор в съда. - Бях само малко пийнал.
    - А-а-а, това е друго нещо значи, - казал съдията. - Тогава ви осъждам не на тридесет дни, а само на един месец.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Защо днес всички медии пишат, че цената на газа падала с 11 процента?
    - За да може, като пишат на 01.04, че цената на топлоенергията се покачва с 11 процента да изглежда като първоаприлска шега.

    Оценка 0 от 1 глас
  15. Готвач и келнер наблюдават клиентите от кухнята:
    - Виж, Пешо, той яде това,честна дума!

    Оценка 0 от 0 гласа