В Софийския централен затвор. Надзирател към затворниците:
- Искам всичко да свети! Утре ще дойде министъра на МВР!
Затворниците ехидно:
- Най-после, време му беше! Колко годинки ще лежи?
Надзирателят...
Упойката - средство за защита на хирурга от съветите на пациента по време на операцията.
Депресията най-добре се лекува по полов път...
Само, моля ви, не се занимавайте със самолечение!
Мъж се връща от работа. Влиза в кухнята. Вижда, че всичко, което може да е счупено е счупено, останалото се търкаля на пода. Всички шкафчета са изкривени, хладилникът паднал. В средата на един стол же...
Блондинка в шивашко ателие.
- Хубава поличка, но мъжете ще я зяпат много. Може ли отзад да сложите надпис: "Ако можеш да прочетеш това, значи стоиш прекалено близо"?
- Добре, а с какъв шрифт? 24-ти?
-...
- Не съм искал да ме будите в 9 часа! - възмущава се клиент в малък хотел.
- Разбирам ви - казва собственикът, - Но гостите от съседната стая вече искат да закусват.
- Е, аз какво имам общо с това?
-...
Уважаеми пътници! Моля, затегнете коланите по-здраво и не ги разкопчавайте до края на полета. Нашият екипаж не възнамерява да ви храни!
Медиите се извиняват за допусната грешка.
Вместо "Бойко Борисов изпрати вицето си, Симеон Дянков.." било отпечатано:
"Бойко Борисов изпрати вица Симеон Дянков.."
- Казвате, че сте роден тук, а не може да ми кажете най-краткия път до гарата?
- Аз съм таксиметров шофьор.
14 февруари. Някъде на пътя. Катаджия спира бързо движещ се автомобил. Шофьорът си подава документите. Катаджията мълчи и гледа с надежда, шофьорът- също. Пълна тишина. Накрая органът на реда не издър...
от Субару форума:
Колеги,
Честит първи сняг за новата година. Пожелавам Ви да сте живи, здрави и смело каране в снега!
ПС. За колегите от БМВ Форума, които четат нашия: Колеги, не се отчайвайте - има...
Работниците от Винпрома обявиха стачка и са се барикадирали. Засега не предявяват никави искания.
- Не бях пиян - оправдава се шофьор в съда. - Бях само малко пийнал.
- А-а-а, това е друго нещо значи, - казал съдията. - Тогава ви осъждам не на тридесет дни, а само на един месец.
- Защо днес всички медии пишат, че цената на газа падала с 11 процента?
- За да може, като пишат на 01.04, че цената на топлоенергията се покачва с 11 процента да изглежда като първоаприлска шега.
Готвач и келнер наблюдават клиентите от кухнята:
- Виж, Пешо, той яде това,честна дума!