- Редник, с какво трябва да започне почистването на автомата?
— С проверка на серийния номер, господин сержант!
— ???
— Ами че как?! Защо ще ми е да чистя чужд автомат?!?
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита:
— Има ли сметана?
— Нe!?!
— А сух салам?
— Не!
— Сигурно и консерви с копърка няма?
— Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща…...
Питат келнер:
— Бакшишите унижават ли ви?
— Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече.
По време на изпит по кормуване:
— Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита!
— Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана!
— Да, но седнахте на задната седалка…
Две армии стоят, насочили оръжията си една срещу друга.
— Господа, стреляйте първи – благородно предлага лейтенантът на френските мускетари.
— Не, господа. Стреляйте първи вие – отговарят англичаните....
Обвиняем за тежко престъпление пита своя бъдещ защитник:
— И колко ще ви дължа, господин адвокат?
— Нищо.
— Как така нищо?
— Всичко ще ми платите предварително.
Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си:
— Донеси си бележника!
Изплаши...
Двама доктори лежът след като са правили секс. Мъжът казва на жената:
— Ти трябва да си гинеколог, наистина знаеш какво да правиш.
Жената отговорила:
— А ти сигурно си анестезиолог, защото нищо не усе...
Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро.
Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си.
— Хайде да ги преброим – предложил единият.
— Защо ти трябва! – отговорил уморено...
По време на делото съдията разпитва шофьора:
— Как стана така, че автобусът се блъсна?
— Ами, не знам точно! Аз тогава продавах билети.
КАТ блъска двама пешеходци на пешеходна пътека. Слиза замислен полицай, вади кочан с актове и започва да пише:
„Единият престъпник счупи с глава предното стъкло на служебния автомобил, с цел грабеж,...
- Как е твоя бизнес, креташ ли някак?
— Какво ти кретане! Честните хора стават все по-малко и по-малко, скоро няма да има кой да измамиш.
- Докторе, а не може ли да ме пратитите в реанимацията?
— Болния, не се занимавайте със самолечение. Щом съм казал в моргата, значи в моргата!
- Значи изпитахте нещо като страх, докато крадяхте портфейла?
— Да господин съдия, страх ме беше да не се окаже празен!!!
В ресторанта.
— Келнер, какво сте ми донесли? Това пиле ли е? Само кожа и кости!
— Сега ще погледна в кухнята дали са останали пера!