- Виж, скъпа, каква риба съм наловил!
- Съседката ми разправя, че те видял днес в рибния магазин.
- Разбира се, част от улова се наложи да продам.
Бойко Борисов и Мирослав Найденов ще решат проблема с бездомните кучета в София...отново.
Преди да запали колата, таксиметров шофьор внимателно гледа дланта на клиента.
- Имате дълга линия на живота, може да тръгваме.
По някое време клинтът попитал:
- А какво значение има моя линия на живо...
Може ли да те прегърна? Но прегръдката води до целувка, целувката до обич, а обичта до секс. Та може ли да те...
Станишев пита Даниел Вълчев:
- Прочетоха ли речта ми в училищата за първия учебен ден?
- Не, в училищата вече не четат даже моята реч...
Мъж се прибира късно вечерта и вижда през процепа на вратата, че вътре в къщата свети ръчно фенерче.
Той веднага звъни в полицията:
- Ало, полицията ли е? Има някой в къщата ми, подозирам, че са крадц...
- Може ли за по-малко от минута общуване с момиче да й вземеш телефонния номер?
- Мога, ако това момиче продава "Хербалайф"
При обущаря идва клиент и дава квитанция за получаването на обувки:
- Казахте, че за днес ще са готови.
- Да, два лева.
- Толкова малко? На квитанцията пише четири лева.
- Правилно. Просто сме изг...
Директор към HR-шефа:
- Намерете в нашата фирма човек - млад, способен инициативен, който да може да заеме моето място.
- Разбрано. Щом намерим ще ви уведомим.
- Няма какво да ме уведомявате, ведна...
При доктора:
- Спите ли на отворен прозорец, както ви препоръчах?
- Да.
- Изчезна ли задуха?
- Не, но затова пък ми изчезна портфейла и часовника!
Седят двама рибари на брега на морето. Единият измъква русалка и дълго
я разглежда. След това я хвърля обратно в морето.
- Защо? - пита го другият.
- А как? - отвръща колегата му.
- Чу ли? Явор Колев щял да затваря замундата и арената?
- Пак ли;-)?!
----
14 април 2027 година. Явор Колев се пенсионира. Получава за 13-ти път специална награда за "Затваряне на Арена и Замунда", сп...
Вчера при ПТП се сблъскали "Лексус" на пластичен хирург, "Мерцедес" на психотерапевт и "Тойота" на стоматолог. Бедната ни медицина!
В училище не ми се отдаваха точните науки, затова и работя в метеорологичния център.
По повод на кризата.
Един банков служител звъни на друг:
- Здравей, как е?
- Добре е.
- О, извинете, сигурно е грешка.