Двама борци си четат вестник и единият казва:
— Виж какво е писал този репортер за нас!
Другия:
— Ти виж утре какво ще пише за него!
Има два вида адвокати – такива, които познават закона и такива, които познават съдията.
- Повече не искам да си ми шофьор. За втори път тази седмица си на косъм да ме убиеш!
— Но, шефе, моля те, дай ми поне още един шанс!
Мъж влиза в заведение в Пловдив. Идва сервитьорката и пита:
— Какво ще желаете?
— Cappy портокал, моля.
— Е добре де, къде виждате да капи портокал?!
Габровец иска 100 долара кредит от швейцарска банка.
— Предполагам, знаете, че има лихва и че трябва да гарантирате кредита?
— Да, ще заложа един нов Мерцедес.
— Тогава може да вземете много по-голям...
Следовател:
— Този нож познат ли ви е?
— Разбира се!
— Значи признавате?!
— Как да не го знам, вече трета седмица ми го показвате всеки ден!
Народно поверие: ако набираш телефонен номер на калкулатора – значи днес е петък.
Бащата кърлеж учи сина как да се храни:
— Ще пиеш кръв от няколко човека, докато се нахраниш.
Синът:
— Защо от няколко, не може ли само от един, ама много ?
Бащата:
— Ти си кърлеж, а не адвокат.
Катаджия спира кола, проверява документите:
— Сега отгворете багажника… Това какво е?!?!
— Ами… труп… — И сам виждам, че е труп… Аптечката къде?
- Чу ли? Полицията днес е заловила 1200 пиратски диска!
— На площад „Славейков“ ли?
— Не, там всички са си платили на който трябва…
Плешив мъж влиза във фризьорския салон.
— С какво мога да ви помогна? – пита фризьора.
— Плащам сто лева, ако направите така, че моята прическа да изглежда като вашата.
— Няма проблем, – казал фризьор...
МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен „жокер“. Знакът „жокер“ ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията.
Доктор към медицинската сестра:
— Ще го лекуваме или да живее?
Немец е в България. След някой ден започнал, като се запознава с българи да им оглежда ръцете. Попитали го защо прави така, а той:
— Като ви гледам какви пътища сте си направили, си мисля, че нещо тря...
Две мутри седнали да хапнат в ресторант и си поръчали свинска глава.
Много им харесало и на излизане казали на готвача:
— Брато, утре пак ша додем и искаме пак свинска глава, ама да е от същата свиня,...