33 °C

Професионални

  1. Днес МВР проведе акция "Полицаите", при която бяха арестувани четирима полицая...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Обява:
    "Взимам на работа три млади момичета, за всякакви позиции"

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Таратор и мусака, моля.
    - Но аз още не съм ви дал менюто, как избрахте? - чуди се келнерът.
    - Погледнах покривката...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Предложени са промени в Наказателния кодекс. Под всеки член, под думите "наказва се с лишаване от свобода за срок от...до...години" в скоби да бъде добавено:"при пълна липса на парични средства у лице...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Разбор на десантно учение.
    Генералът:
    - Участваха 100, успешно се приземиха 97, загуби – НЯМА!
    Журналист:
    - Извинете, как без загуби? А къде са останалите трима?...
    Генералът:
    - Екипажът на самолета о...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Какъв е смисъла да се пишат разписания на влаковете, ако те винаги закъсняват?
    - А откъде ще знаете, че закъсняват, ако не бяха разписанията?

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Британски учени са изобретили клетъчен домофон.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Учените са открили химичен елемент с най-кратко време на съществуване и са го нарекли "заплата".

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. В елитен ресторант.
    - Келнер! В специалната ми супа има муха!!!
    - Виждате ли, при нас даже мухите са гурмета!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Какво правиш?
    - Нищо.
    - Трябва ли ти помощник?

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Обява: Телевизия търси симпатична лъжкиня за съобщаване прогнозата за времето.

    Оценка 4 от 1 глас
  12. Ей-сега звъннаха.
    - Приемете факс, моля.
    - Факсът ни е на номер xxxxx.
    (жалостив глас) - Поне едно листе приемете, моля.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. 11.11.2010, днес е най-добрият ден за служителите, които трябва ръчно да попълват датата. А след година направо празник ще имат!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Ало! НСО ли е?
    - Не, ДАНС е.
    - Ще ме прехвърлите ли към НСО?
    - Господин Иванов, живущ на адрес ул.Полски Тръмбеш 26, етаж 2, егн 650408626, май искате да се бъзикате с нас?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Говрят си двама в килията:
    - Ти за какво лежиш?
    - За нищо.
    - Всеки така разправя.
    - Ама аз настина за нищо! Откраднах портфейл, в който нямаше нищо!

    Оценка 0 от 0 гласа