- За колко може да се уреди книжка?
- За 800 лева.
- Скъпо е.
- Катаджията, който ги уреждаше по-евтино, го блъсна един с купена книжка.
На един полицай му се родили близнаци. Колегите му го питат:
- Как ги различаваш?
- Много лесно - по отпечатъците на пръстите...
Реклама на автомобилна къща, продаваща коли на изплащане:
"Ако искате да стъпите отново на краката си, пропуснете една вноска."
Застрахователния агент:
- Не искате ли да застраховате живота си?
- Това живот ли е...
- Знаеш ли що те спирам?
- Знам, ама нямам...
Девиз на софийските маршрутки:
"При нас клиентът винаги е прав!"
- Подсъдими, признавате ли, че сте ударили потърпевшия с тиган по главата?
- Да, признавам, господин съдия, но краката си му бяха криви и преди това.
Мъж отива при ясновидка и пита:
- Вие ясновидка ли сте?
- Да!
- А как ще докажете?
- Ами това, че сте глупак го виждам много ясно!
- Докторе, за пореден път ви обяснявам - аз наистина съм болен.
- А аз ви казвам, че си внушавате. Нищо ви няма.
- Но аз се чувствам много зле.
- Това е от вашата мнителност. Един съвет: повтаряйте...
Превишил нашият герой скоростта и веднага му пратили снимка с нарушението и фиш за глоба от 5 0лв. Той, понеже бил шегаджия им пратил снимка на 50 лв. И те му отговорили със снимка на белезници...
В манастир изпитват трима млади монаси. За целта вързали на всеки от тях по едно звънче на пениса и ги накарали да влезат в стая, в която танцували голи танцьорки.
Влиза първият, отвътре веднага се чу...
- Редник, защо сте в столовата с автомата?
- Господин капитан, не искам пак да остана без десерт!
Преди, за да се пребори сушата или да се спрат проливните дъждове, са се събирали на поляната и са се изпълнявали ритуални танци.
Днес за борба с промените на климата се събират в Копенхаген и провежд...
Народът не би трябвало да очаква, че служителите на полицията няма да нарушават закона.
Докторите имат право да боледуват.
Пациент е на контролен преглед:
- Докторе, направи не мога да повярвам, че лекарството, което ми изписахте така ми помогна. Вие сте вълшебник!
Доктора:
- Ако трябва да съм честен, то в аптеката са въл...