Ако някой ти направи нещо лошо, не му отвръщай със същото. Направи му добро, а после когато се разсее, го загрей отзад с лопатата.
Шефа се обажда на секретарката:
- Извикай ми веднага колата!
Секратарката се обажда на началник гаража:
- Бързо таратайката на шефа!
Началник гаража вика шофьора:
- Бързо при нашия шебек с возилото!
Един човек отива в паспортна служба.
- Добър ден, искам да си сменя името.
- Ами по принцип не е голям проблем, но виждате ли, има много злоупотреби, хората се опитват да правят измами чрез подобни не...
В "Бърза помощ" докарват мъж със счупен крак. Докторът пита:
- Как се случи?
- По време на игра.
- Футбол ли сте играли?
- Не, карти.
- ???
- Моя приятел ми даваше знаци под масата.
- Всички мъже са свине! - казва една приятелка на друга.
- Ми тогава що толкова мислиш за тях?
- Много обичам животни...
Конферансие тръби пред входа на цирк:
- Не се скъпете, уважаеми граждани! Влезте и ще видите двегодишно детенце, което знае да чете!
Всички бащи и майки влизат вътре. На арената малко момченце прелист...
Чуждрестранна фирма ( няма да кажема каква) търси за работа ( няма да кажем каква) на висока заплата( няма да кажем колко)! Телефон също няма да кажем. Който се досети и намери - него ще вземем!
- Обещай, че няма да ме зарежеш! Обещай! Погледни ме в очите и обещай!!!!
- Кой се обажда?
- Пушенето съм аз! Пушенето!
- Скъпа, сега ще те накажа.
- О, да! Накажи ме, лошо момиче съм!
- Добре. Ти ще изхвърляш боклука тази седмица.
След дербито "Левски" - ЦСКА , един пита съседа, който се връща от стадиона:
- Кой би?
- Всички, а най-много полицията...
- За съжаление, не може да Ви пуснем така в казиното - без вратовръзка? - казва охраната на желаещ да посети казиното.
- Добре де, и какво от това? Вижте, че тези хора са без ризи даже?
- Да, но те ве...
В отделението за слаботелесни докторът решил да види кой е оздравял. Влязъл в стаята и попитал:
- Кой ще ми помогне да преместя това шкафче?
- Пешо, Пешо - отговорили всички.
- Защо пък Пешо? - попита...
Вчера ти погледнах хороскопа...
Здраве: звездите ти се усмихват
Пари: звездите ти се усмихват
Секс: звездите си умират направо от смях!!!
- Хм, като си без очилата и не мога да те позная!
Генко:
- Аха, аз без очилата също почти никой не познавам.
Истинското предназначение на човек е да живее, не да съществува.
Джек Лондон