В Корея са забранили продажбата на плюшени кучета: децата се задавят с плюша...
Един столетник отива на лекар.
- Докторе - оплаква се той, - чудни неща стават с мене.
Непрекъснато тичам след младите момичета.
- О-о-о! На вашата възраст това е удивително...
- Да, но се безпокоя. Н...
Полицай спира кола и заявява на шофьора, че е спечелил 5000 долара от томоболата "Карай с колан".
- Какво ще правите с парите? - Пита полицая.
- Ами, предполагам, че ще си изкарам книжка.
- Не го с...
един ден кралят на Англия попитал.
-Каква е следващата музика.
Те му отвърнали
-ча ча ча.
Той пак попитал
-Каква е следващата музика.
Те пак му итвърнали
-ча ча ча.
И кралят казал абе кво заекваш каж...
Двама рибари:
- Виж, че на кукичката ти отдавна няма червей!
- Е, и? Може някоя сита да клъвне!
Овчар с овцата си стопира Мерцедес и шофора пита:
- Дядо, теб ще те качим, ама овцата?
- Няма страшно, тя ще си топурка отзаде.
Сяда овчаря в колата и шофора подкарва с 10 км/ч. Гледа назад, овцата си...
Двама приятели се срещат и единия пита другия:
- Разбрах, че си загубил доста пари на стоковата борса в последно време. Вярно ли е?
- Остави, не ми го припомняй!
- А как спиш нощем?
- Как да спя? Като...
След дербито "Левски" - ЦСКА , един пита съседа, който се връща от стадиона:
- Кой би?
- Всички, а най-много полицията...
Две тинейджърки си говорят:
- Ти пред баща ти пушиш ли?
- Аха, да не е газова бутилка, че да не пуша.
Два часа през нощта. Прерия. Джо спи. Чува се конски тропот. Джо става, обува си панталоните, взима пушката и застава до прозореца.
- Джо, имаш ли сол? - пита новодошлият.
- Нямам.
Той си отива. Джо...
- Добър ден, ще искам един комплект Bluetooth, най-евтиния.
- А телефона ви какъв модел е?
- Нямам телефон. Просто като ходя по улицата си говоря сам, да не се стряскат хората.
Ако ти сервират кафе в леглото, то значи не си в твоето легло.
Двама тийнейджъри от София си приказват:
- Дадох на баба ми да опита енергийна напитка.
- И какво?
- Нищо, за мляко отиде после...До Пазарджик!
-С жена ми бяхме щастливи цели 20 години.После се запознахме!
Млада журналистка от вестник "СТАНДАРТ" чака пред жилището на Софи Маринова.
- Извинете! Бихте ли ми дали интервю ?
- На драго сърце,но не винаги го нося със себе си !