Катаджия спира шофьор, който не е спрял на знак STOP:
- Нарушихте правилата за двиежение. Не спряхте на знака.
- Ама аз намалих скоростта! - жалва се шофьорът.
- Бяхте длъжни да спрете.
- Ама аз п...
Мъж в магазина:
- Дайте ми 329 грама салам, 246 грама сирене и 391 грама захар.
Продавачката му дава салама, сиренето, захарта и една опаковка презервативи.
Мъжът:
- Презервативи? Не съм искал презерв...
Говорят си двама наркомани:
- Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона…
- Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя:
- Ау, с друга мадама се запознах, и на...
Влиза генерала в кухнята и с крещящ глас към един страхлив готвач:
- Какво имаме за ядене?!
- А.. Г..Генерал със зеле, господин свински!
Баба и малко момченце седят на пейка!
Бабата пита момченцето:
- Как се казваш синко?
А той отговаря:
- Не са ли ви учили да не разговаряте с непознати мъже!!
- Уууф,камък ми падна от сърцето.
- И на мен оня ден,ама от бъбрека.
- Аз съм вдовица.
- А пък аз съм вдовец.
- О, колко мило от ваша страна!
- Госпожице, какво е това дебелото дето четете?
- Медицинския ми картон...
- Ой, извинете, струва ми се, че жена ми ме вика!
Два заека спират предвитрината на секс-магазин:
- Еййй, виж, виж - вече има моркови на батерии!
- Защо ходиш все по погребения, а никога на сватби?
- Защото на погребенията никога не питат: "А кога ще дойде твоят ред?"
Само в българския език има минало незапомнено време.
Бил съм се бил напил и съм се сбил!
Две пенсионерки пият кафе. Едната:
- Ти кой набор беше?
- Защо питаш? Спешно ли ти е?
В едно село, където нямало никакви престъпления, се случило да изчезне колелото на попа. И понеже тогава в селата най-много се уважавали попа, кмета и даскала, попа извикал даскала и кмета при себе си...
Пътуват Киркор и Гарабед на околосветско пътешествие с кораб. Времето е прекрасно, народът се щъка по палубата. В следващия миг едно дете извиква - Помощ и пада зад борда. Всички се скупчват до перила...
- Какво е по-лошо от това да си собственик на трабантче?
- Да си собственик на 2 трабантчета...