Отива един на лекар, влиза в кабинета. Едната му ръка седи вдигната като за хитлеристки поздрав. Гледа го доктора и му казва:
- А свали си ръката де. Не съм нацист.
- Абе, докторе, то да я сваля, ам...
Буря. Всички пътници от кораба са се събрали в кают-компанията. Една от дамите потупва мъжа си по ръката:
- Скъпи, погледни лицето на жената, която седи срещу нас!
Много те моля, купи ми рокля с такъв...
22.12. 2012 - афтър-парти с единствените оцелели - Рич и Брук от "Дързост и красота", Дънкан Маклауд, Чък Норис и Лили Иванова
- Леле вчера каква млада и готина мацка сложих в леглото!
- А не мен все някакви старици ми се падат.
И двата грипни вируса полетяха нататък.
В един ресторант клиент иска да плати сметката си, но когато му я дават изпада в ужас:
- 300 лева за една вечеря?! Надявам се, че ще направите отстъпка, като за колега?
- И вие ли сте келнер?
- Не, об...
Евангелие от Юда в САЩ:
Христос е предаден не за 30 сребърника, а само за 29,95!
Само Чък Норис може да пие от стъклена бутилка, без да пуска въздух вътре и тя да се огъва.
На един мъж почнали да изчезват дините от бостана му. Решил, за да не хваща крадеца, само да сложи табелка:"В една от дините е инжектирана миша отрова". Отива следващия път и вижда, че всички дини са...
Искате да живеете вечно? Свидетелите на Йехова ще ви предложат изучаване на Библията, след което вашият живот ще стане толкова скучен, че ще ви се стори цяла вечност.
Млад мъж отива при бащата на годеницата си:
- Искам ръката на дъщеря Ви!
- Че за какво Ви е? Вие нямате ли си ръка? - отговаря бащата.
- Имам си, ама вече се умори...
Във влак. В купе седи мъж. Влизат мъж и жена. Сядат. Жената започва да мърмори на мъжа си. Мърмори час, два. Той мълчи. По някое време тя излиза навън. Първият мъж се обръща към втория:
- Как я търпиш...
- Кажете, къде пазите своите спестявания?
- В мечтите си.
Кои са дватавъпроса, които винаги са вълнували, вълнуват и ще вълнуват човечеството? :
- Има ли живот след смъртта?!
- Има ли секс след брака?!
Влак. В едно от купетата на спален вагон пътуват баба с внучето си и някакъв мъж. Бабата е извадила сандвичи, внучето похапва и задава въпроси за живота. По едно време детето пита:
- Бабо, бабо ма, к...
Приятелка се жалва на приятелка:
- Нямам никакъв късмет: запозная ли се с хубав човек, все се оказва, че или той е женен или аз съм омъжена тогава.