34 °C

Разни

  1. - Какво означава, когато се приберете вкъщи и получите малко обич, малко нежност и малко съчувствие?
    - Че сте сбъркали къщата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. В тъмния киносалон се чува яростен женски шепот:
    - Господине, вие се заблуждавате!
    - Защо, това коляно не е ли ваше?

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Колко човека работите в тази канцелария?
    - Четири човека с началника.
    - А без началника?
    - Без началника нито един.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Най-щастливото утро в живота на девойката е това на сватбата й...
    Още със събуждането си тя знае какво ще облече.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина:
    - Как да стигна до София?
    Отговорили му:
    - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Момиче се глези на приятеля си :
    - Скъпи, трябва да си направя френски маникюр!
    А момчето я гледа неразбиращо:
    - Ааа.. тоя френски маникюр ... нещо свързано със смучене на нокти ли е ?

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Кои са дватавъпроса, които винаги са вълнували, вълнуват и ще вълнуват човечеството? :
    - Има ли живот след смъртта?!
    - Има ли секс след брака?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Скъпи, наистина ли съм секс-бомба?
    - Почти: секс-пиратка си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Не спори с идиот, защото ще паднеш на нивото му, а когато го направиш, той ще те победи с опит.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Минава Васил Божков покрай клошар, който носи картон с надпис:
    "ПУМУГНЕТЕ!"
    "Какво ли да ти помогна? - помисли си Божков и му поправил двете грешки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Внук се оплаква на дядо си:
    - А дядо, какво ми я хвалиш тази Москва! Като бях там: таксиметровите лъжат, навсякъде задръствания, скъпотия. Опиташ да хванеш някоя мацка, веднага те отрязва.
    Дядото пита...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Един отива на гости на приятел и го пита:
    - Какво си толкова тъжен?
    - Сравнявам статистиката между България и Швеция!
    - Голяма работа, че последните 6 мача ни бият общо с 17:0!
    - Майната му на футбола...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Някаква баба се записала за кандидат-студентка, явила се на всичките изпити и взели, че я приели. Станала сензация - 60-годишна, а учи в университет. Отишли да я интервюират от някакъв вестник:
    - Какв...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Бях вчера на гости на Иван.
    - В Иван ли? Той беше болен, лежа в психиатрията. Мислеше се за Наполеон.
    - Изписали са го!
    - Значи е оздравял?
    - Ами не съвсем. Извади бутилка някакъв вносен коняк и раз...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Две мутри си говорят:
    - Какво толкова ми я хвалят френската кухня. Ходих скоро до Париж, бях в един ресторант, опитах. Нищо особено! "Макдоналдс" като "Макдонладс"!

    Оценка 0 от 0 гласа