- Какво означава, когато се приберете вкъщи и получите малко обич, малко нежност и малко съчувствие?
- Че сте сбъркали къщата.
В тъмния киносалон се чува яростен женски шепот:
- Господине, вие се заблуждавате!
- Защо, това коляно не е ли ваше?
- Колко човека работите в тази канцелария?
- Четири човека с началника.
- А без началника?
- Без началника нито един.
Най-щастливото утро в живота на девойката е това на сватбата й...
Още със събуждането си тя знае какво ще облече.
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина:
- Как да стигна до София?
Отговорили му:
- Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци...
Момиче се глези на приятеля си :
- Скъпи, трябва да си направя френски маникюр!
А момчето я гледа неразбиращо:
- Ааа.. тоя френски маникюр ... нещо свързано със смучене на нокти ли е ?
Кои са дватавъпроса, които винаги са вълнували, вълнуват и ще вълнуват човечеството? :
- Има ли живот след смъртта?!
- Има ли секс след брака?!
- Скъпи, наистина ли съм секс-бомба?
- Почти: секс-пиратка си.
Не спори с идиот, защото ще паднеш на нивото му, а когато го направиш, той ще те победи с опит.
Минава Васил Божков покрай клошар, който носи картон с надпис:
"ПУМУГНЕТЕ!"
"Какво ли да ти помогна? - помисли си Божков и му поправил двете грешки.
Внук се оплаква на дядо си:
- А дядо, какво ми я хвалиш тази Москва! Като бях там: таксиметровите лъжат, навсякъде задръствания, скъпотия. Опиташ да хванеш някоя мацка, веднага те отрязва.
Дядото пита...
Един отива на гости на приятел и го пита:
- Какво си толкова тъжен?
- Сравнявам статистиката между България и Швеция!
- Голяма работа, че последните 6 мача ни бият общо с 17:0!
- Майната му на футбола...
Някаква баба се записала за кандидат-студентка, явила се на всичките изпити и взели, че я приели. Станала сензация - 60-годишна, а учи в университет. Отишли да я интервюират от някакъв вестник:
- Какв...
- Бях вчера на гости на Иван.
- В Иван ли? Той беше болен, лежа в психиатрията. Мислеше се за Наполеон.
- Изписали са го!
- Значи е оздравял?
- Ами не съвсем. Извади бутилка някакъв вносен коняк и раз...
Две мутри си говорят:
- Какво толкова ми я хвалят френската кухня. Ходих скоро до Париж, бях в един ресторант, опитах. Нищо особено! "Макдоналдс" като "Макдонладс"!