- Кога разбираш, че си разглезен прекалено много от удобствата на 21 век?
- Когато не можеш да намериш дистанционното на телевизора и първото, което ти идва наум, е да го набереш с мобилния си телефон...
Работник в международна компания отишъл на работа с бинтована глава и обяснил това като инцидент в банята. Колегите му се интересуват от подробности.
Колегата американец:
- Надявам се, че ще ти изплат...
Скоро в обявите за апартаменти под наем ще се пише:"хваща се безплатен wi-fi."
От моята бивша тъща е произлязла моята бивша жена!
Това е несъмнено доказателство на теорията на Дарвин за произхода на видовете!
Тайната на безопасното шофиране:
"Представете си, че сте си забравили документите вкъщи..."
Иванчо тръгнал на училище. Но не бил от най-редовните. Един ден щяло да има родителска среща и Иванчо бил притеснен... И така срещата приключила и майката на Иванчо била много изненадана:
- Браво сине...
Мъж се напива в бара и казва на приятел:
- Много съм разочарован от жена си. Изневерява ми!
- Откъде знаеш?
- Вчера не спа вкъщи, а на сутринта ми каза, че е била на гости при сестра си.
- И?
- Лъже м...
Шест часа сутринта. В радиото се звъни. Чува се сънлив глас:
- Ало, радиото ли е?
- Да.
- Бихте ли намалили музиката?
- Ха, ха, ха. Защо сам не го намалиш?
- Не мога. То е в съседите...
Връща се мъж от далечно плаване, праща sms на жена си:
"Скъпа, 6 месеца без секс! В твой интерес е да ме чакаш на кея!"
Тя му отговаря:
" Скъпи, 6 месеца без секс! В твой интерес е да слезеш първи на...
Срещат се две съседки - едната много дебела, а другата много слаба. Дебелата и казва:
- Някои като те види ще каже, че в страната е настанало глад.
А слабата и отговорила:
- А теб като те видят ще каж...
Поредните разлики между мъжете и жените.
1. Мъжете биха дали 2 лева за нещо полезно, дори да струва 1 лев. Жените биха дали 1 лев, за нещо което струва 2 лева, макар да е напълно безполезно.
2. Женат...
Ученик намерил сто хиляди евро и ги предал в полицията. Ридаещи, неговите родители заявиха, че се гордеят с него.
Срещах се с нея 2 години и всичко беше идеално. Но след това започна мрънкането: "Кажи ми как се казваш... искам да знам името ти"...Е, писна ми!
- Колко човека работите в тази канцелария?
- Четири човека с началника.
- А без началника?
- Без началника нито един.
Лекарят:
- Имате вода, камъни и пясък...
Пациентът:
- Сега остава да получа и линия за строеж.