37 °C

Разни

  1. Озовали се двама българи във Виена без цигари в неделя вечер. Гледат на ъгъла - една машина за цигари. Пускат пари, натискат бутони, блъскат, псуват, ръгат, ритат.
    Не става и не става.
    "Развалена маши...

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Влиза не’къв в автобус и вика:

    - Горе ръцете всички! Това е обир!

    Един студент се обажда:

    - Ееее, майка ти да е*а, изкара ми акъла! Помислих, че си контрольора!

    Оценка 0 от 1 глас
  3. - Извинете, случайно да сте от София?
    - Не.
    - А познавате ли баба ми?
    - Не, защо?
    - Просто разказвате същите вицове, който съм слушал от нея преди четиридесет години.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Обущар дава поправените обувки на клиент:
    - Първите две седмици ще ви стискат -казва пайсторът.
    - Нищо - отговорил мъжът - първите две седмици ще нося други обувки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Ной е събрал почти всички животни на Ноевия ковчег и е готов за отплаване. Стоят и чакат, водата се вдига, а те все чакат. По някое време Ной се обръща към жена си:
    - Добре де, съгласен съм, че трябва...

    Оценка 2 от 1 глас
  6. - Пешо, дължиш ми една стотачка.
    - Ок, пиши ми на сметката.
    - Добре, добавям и десет лева.
    - За какво десет лева?
    - За откриване на сметка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Ало, Софийска вода ли е?
    - Да, какво обичате?
    - От чешмата ми тече вода!
    - А... вие какво очаквахте?
    - Еми, като гледам сметката, очаквах да е поне Хайнекен!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Искаш ли да пиеш?
    - Искам, какво ще пием?
    - Кафенце...
    - Извинявай, непиещ съм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Братле, защо си толкова ухилен?
    - Нашмъркал съм се!
    - Откъде го взе?
    - Ченгетата ми го подхвърлиха при обиска!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Двама непознати се уговарят да се срещнат:
    - Предлагам да се видим на Попа в 8 утре.
    - А как изглеждате?
    - Кофти...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Момчета! Измислих..Хайде да играем на "Счупен телефон"...
    - Хайде!!!!
    ...Хряс!!!...
    - Копеле, счупи ми телефона!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Седи един човек високо на едно дърво. Минава един човек и недоумяващо:
    - Red Bul?
    - Не, питбул.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Добре ли взех слалома?
    - Прекрасно! За това време някой по-добър скиор щеше да се изкачи до върха.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. На женския пазар джебчия пребърква възрастна жена, но тя го усеща и почва да кълне:
    - Бял ден да не видиш, обеснико! В ада да гориш, мръснико! Да ти се скапят месата сред катрана!
    Крадецът не издържал...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Моят мъж си въобразява, че е кон - оплаква се възрастна жена на психиатър.
    - Яде само овес и оня ден си подкова краката. Може ли да го излекувате?
    - Лечението му ще изисква много време и ще бъде мно...

    Оценка 0 от 0 гласа