- Тате, купи ми барабани!
- Иванчо, остави ми не мира, в работата си имам достатъчно шум и без барабани.
- Купи ми, тате! Ще свиря на тях само, когато спиш.
- Как е коректно да се нарече безделника?
- Философ.
- А ако искаш да се изразиш по-силно?
- Тогава културолог.
Ябълката на раздора обикновено се оказва слива.
Културни вести:
На последния концерт, проведен на стадион " Васил Левски" единствената био- тоалетна задмина по приходи филма "Аватар".
Излезе новият Титаник в 3D.
Може би този път ще видят тъпия айсберг!
- Госпожице, вярвате ли в любовта от пръв поглед?
- Не само вярвам, но и редовно се занимавам...
- Бръсна се само с машинка. През отпуската направих голяма брада. Сутринта трябва да тръгвам за работа, а машинката се счупи.
- Голямата работа, искал си да се обръснеш, а машинката се повредила?
- По...
Американец, германец и българин се срещнали на плажа. Всеки решил да се представи. Американецът казал:
- Аз съм Джон от Ню Йорк, пекар съм и имам 100 служители.
Германецът казал:
- Аз съм Ян от Берлин...
- Жул, къде беше вчера преди обяд?
- Лових шарани.
- И колко хвана?
- Нито един.
- Тогава откъде знаеш, че си ловил шарани?
Реклама:
Лекувам алкохолна и наркотична зависимост само с един сеанс.
За постоянни клиенти - отстъпка!
Наборник на медицинска комисия, на прегледа за зрение не успял да прочете нищо на таблото, с изключение на най-големия шрифт. Въпреки това докторът казал:
- Годен.
- Но, докторе, за какво съм годен?
-...
Зоомагазин.
Клиентът:
- Трябват ми 769 дървеници, 653 бълхи, 5467 хлебарки и 54 плъха!
- За какво ви е всичко това?! - чуди се продавачът.
- Хазяйката ме гони от квартирата и настоява всичко да бъде т...
Министър Даниел Вълчев каза, че загрижеността личи по-добре по делата, отколкото по думите и ...не дойде на срещата с учителите.
Всички искат справедливост за медиците ни в Либия, а никой ли не иска справедливо заплащане за медиците ни в България...поне за да не ходят повече в Либия.
--------
Досега покрепили медиците са:
1.
2....
Мутра се оплаква на друга мутра:
- Брато лоша работа, откраднаха колата на шефа, кажи ко да прая?
Другата мутра казва:
- Обади ли се в полицията?
- Да бе обадих се.
- И?
- Еми не са те!