- За мен, моля, 25, не 27 грама...
- Кажете точно, все пак хероин купувате!..
Закъсал наркоман влиза в книжарницата:
- Дайте ми 50 туби лепило "Кале".
- Вие какво, ремонт ли ще правите?
- Не, сватба.
- Не разбирам, защо трябва да се женя за да направя една жена щастлива, като може да си остана ерген и да направя щастливи десетки?!
- Не ми харесва тази снимка...Изглеждам като маймуна!
- Трябваше да помислите за това преди да се снимате...
Английски лорд се прибира у дома си. Икономът му отваря и го посреща с думите:
- Е, стар коцкар, пак ли си скитал и си ходил по жени?
- Не, Джон, ходих да си купувам слухов апарат...
Благодарение на рейтингите, децата сега знаят, че интересното кино има цифричките 16+ и си заслужава гледането!
Съдията:
- Вярно ли, че сте нарекли ищеца идиот? Бихте ли се извинили!
Посъдимия:
- С най-голямо удоволствие! Но колкото повече го гледам, виждам, че съм бил прав.
Край една бензиностанция:
- За Бога, защо вече пети час седите върху този варел бензин?
- Опитвам се да откажа пушенето!
Обява във вестник:
"Намерен е мобилен телефон Сименс С-55. Молим собственика му да дойде на адрес: бул. Христо Ботев XXX - заложна къща "Щастие" и да донесе зарядното устройство."
Корабокрушенец седи на необитаем остров и се обръща към близката палма:
- Кълна се, ако не беше ти, Миме, отдавна да съм се побъркал.
Един баща очаква нервно в коридора на родилната зала информация
за съпругата си, която ражда в този момент. Бащата е много развълнуван
(както повечето мъже в тази ситуация). Лекарят излиза и бащата...
Един човек въодушевено споделил с приятеля си:
- Знаеш ли: доказано е, че ние, българите, сме далеч пред американците.
- Как така? Нима!
- Да. Изпреварваме ги с цели 7 часа! Когато при нас например е...
Не се опитвай да набиеш каквото и да е в женска глава,
след като малко по долу има по-подходящо място за това.
Компания на плажа играе карти. Към тях се присламчва Генко, който почва да дава съвети на единия:
- Давай попа! Не, не така! Асото трябва, асото! А сега дамата!
Накрая съветвания играч не издържа и му...
Звъни ми един приятел на домофона и ме пита:
- Къде си?