27 °C

Студентски

  1. Тече изпит. Студент не знае нищо и професорът решава да му пише двойка.
    - Е, това е,- казва професорът,- дайте си книжката.
    - Почакайте,- казва студентът,- нека аз да ви задам един въпрос, ако ми отго...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Между студенти:
    - Защо си тъжен?
    - Ами писах на нашите да ми изпратят пари за нощна лампа.
    - И?
    - Ами те ми изпратиха нощна лампа вместо пари.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. На изпит по физиология професорът пита студентка:
    - Кой човешки орган се увеличава осем до десет пъти?
    - Хи, хи, хи - хихика студентката, а останалите й колежки скромно свеждат очи.
    - Това колежке е з...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Професор изпитва студент по медицина:
    - Колко вида раждане знаете?
    Студентът:
    - Преждевременно, закъсняло, неочаквано.
    Професорът:
    - Обяснете ми по-подробно?
    Студентът:
    - Преждевременно - година преди...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Студентски наблюдения: портиер на женското общежитие - това е необичайно завистливо създание с отлична памет и развинтено въображение.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Студент изпраща телеграма на майка си:
    - Сесията приключена. Отложени всички изпити. Подготви татко.
    На другия ден получава в отговор телеграма:
    - Съобщението получено. Баща ти подготвен. Сега се готв...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии.
    Ходили до I Английска и попитали:
    - Знаете ли какво е кибер секс? - а учениците отговорили:
    - Какъв секс?!
    Ходили до Немската и попитал...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Обява на стената на университета:
    Разменям книга "Всичко за секса" за учебник "Венерически болести".

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Умрял един кандидат студент и отишъл при св. Петър и той го пита:
    - Къде искаш да те пусна в рая на учениците или на студентите?
    - Бях ученик така че в рая на учениците.
    - Добре - казал св.Петър и го...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Двама си говорят:
    - Личи си, че е започнала учебната година за всички студенти.
    - По какво?
    - Вчера бях в Студенстския град, нямаше свободно място в нито една кръчма.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Двама студенти след изпит си говорят:
    - С колко го взе?
    - С тройка. В началото мислех да го взема с петица, а после реших, че е по-добре с тройка, а спестените пари за бири да отидат.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Изпит по физика. Влиза първият студент.
    - Колега, представете си сега, че пътувате във влак - казва изпитващият. Става ви горещо, какво ще направите?
    - Ами ще отворя прозореца. - казва студента.
    - Доб...

    Оценка 4 от 1 глас