Мъж тича в районното и вика:
- Стрелях по тъща си, вкарвайте ме в килията!
- Тя умря ли?
- Ако беше умряла, за какво щеше да ми е да се крия тук!
Обиколката на Франция. Колоездач се откъсва от групата и дълго време кара съвсем сам по празните пътища. Изведнъж усеща, че някой го настига. Натиска яростно педалите, но не може да се откъсне. Примир...
Лондон. Утрото се усмихва за новия ден. Спалнята е още топла. Госпожа Венгер буди съпруга си.
- Арсен.. Арсен!
- Ъъхх.. Да? Кажи?
- Девет е!
- Пак ли вкараха, бе!?
Димитър Пенев на разбор в съблекалнята:
- Кременлиев, ти ще пазиш номер 11, Златков (всъщност Златко Янков) ти ще си с Кантона.
- Ама те са един и същ човек!?
- Тогава двамата ще се разберете някак си...
Димитър Пенев:
- Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3.
Играчитe му правят забележка, че стават 12. Пенев отвръща:
- Абе сега ще играем или ще броим.
Един час преди финала на "Шампионската лига" с "Челси" футболистите на "Манчестър Юнайтед" се напили до безпаметност. Само Роналдо бил трезвен. Фъргюсън бил бесен.
- Какво сте правили,нещастници? Рона...
Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия - дават мач. Жена му казва:
- Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли?
- Не! В никакъв случай! Искам да си гледа...
На лекоатлетическо състезание. Мятане на чук. Единият от спортистите казва на приятеля си:
- Днес трябва да се постарая - на трибуната е жена ми.
- И да се стараеш и да не се стараеш все едно до там н...
Журналист:
- Боли ли, когато ви ударят по главата?
Боксьор (философски):
- Какво е това болката?
Журналист:
- Не получавате ли сътресение на мозъка?
Боксьора (любопитно):
- Какво е това мозък?
- Късогледство? О, Боже! Докторе, това сигурно означава, че за мен с футбола е свършено!
- Успокойте се. Все пак, можете да бъдете съдия…
Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене:
- Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски...
Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал:
- Ей, нещастник, ще ти счупя.....
Спортен коментатор по Дарик радио:
— Днес температурата в Сидни е 37 градуса. Тук дори мъртъвците поддържат нормална телесна температура.
Мъж тича в районното и вика:
— Стрелях по тъща си, вкарвайте ме в килията!
— Тя умря ли?
— Ако беше умряла, за какво щеше да ми е да се крия тук!
По време на снощния мач полицията е задържала фенове, които са се опитали да прескочат оградата на стадиона.
За наказание нарушителите са върнати обратно на стадиона, за да догледат мача.
Коментатор:
— Голямо предимство е да можеш да прескачаш препятствие и с двата крака.
(Дейвид Колман)