- В нашия кръжок по пеене си живеем като в рая! - хвали се някакъв. - Всяка вечер отваряме по едно буренце вино, играем карти, или танцуваме.
- А кога пеете?
- На връщане по домовете си.
Има жени некрасиви, и не знаещи това. Те са глупави, избягвай ги..
Има жени некрасиви, и знаещи това. Те са нещастни, съжали ги...
Има жени красиви, и не знаещи това. Те са скромни, помогни им...
Има...
Яхнал Крали Марко коня си Шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени… Свило му се сърцето на Крали Марко и си мисли: "Бреее, тук трябва да е вилнял някой г...
Двама габровци разговарят:
- Защо досега не си съобщил в полицията за открадната ти кола?
- Чакам крадците да я пребоядисат и тогава.
В Англия се продавал един голям дворец. Един милиардер разбрал и се възползвал, но двореца бил много евтин пък голям. Той попитал съседите защо е така и те му отговорили, че е обитаван от духове. Той...
В класа на Иванчо идва инспектор и за да следи как върви занятието .Урокът бил за съгласните букви .
-Някои да ми каже сега 3 съгласни буквички -казала учителката.
Никой освен Иванчо не вдигал ръка ....
Андрешко шибаше конете до смърт !!!
Обява във вестника:
Търси се човек който кара крадена кола, да е крадец, и да кара пиян. Телефон 166
Семейство се разхожда покрай реката където има зеленчукови градини. По едно време съпругата казва:
- Интересно нещо! Вече за четвърти път ме питаш как е майка ми! И то винаги, когато минем покрай няко...
- Що са голи тез, бре? - попитал един дядо.
- Пекат се, дядо.- обяснили му.
- Брях, мама му стара, ний едно време си ги еб*хме сурови!
Не казвам, че е урод, просто той изглежда добре във всичко, освен в огледалото.
Когато стане напечено, оцеляват само печените!
Разговор между възрастни жени:
- Едно време децата имаха много братя и сестри.
- Сега пък имат много бащи...
Двама затворници са на разходка, единият шепне на другия:
- Абе, дали имам мания за преследване? Струва ми се, че някой непрекъснато ни наблюдава.
Намерено е сигурно доказателство за това, че някога българите са били в Африка. Там все още няма нормални икономики.