Ватерполистите по време на мач губят до 1,5кг тегло. И представете си, тези килограми до края на мача си плува в басейна.
На светофара възрастна жена моли млад мъж да я преведе през улицата.
- След малко, бабче-сега е още червено!
- Страхливец! На зелено мога да мина и сама!
- Снощи изпих две водки, три бири , една ракия и два джина и на сутринта нищо ми нямаше!
- Как така ,бе?
- Нищо ми нямаше бе, гащите ми нямаше, блузата ми нямаше, часовника, телефона...
От дневника на един студент за празнуването на 8-ми декември:
" Добре си купонясахме - нощта на седми срещу девети декември..."
Между блондинки.
-Айде деее, само ми кажи вълшебната думичка!
-Мола?!
За жените:
- Знаете ли как да накарате мъжа бързо да се върне от купон с приятели? Пращате му sms: "Вземи вино и идвай, моят до утре няма да е вкъщи!" И след това веднага си изключвате телефона...
1 януари. Родителите се обаждат по телефона:
- Сине, как посрещна Нова година?
Сина, махмурлия:
- Не знам, някак изведнъж дойде.
Полицаи спират пиян шофьор на пикап:
- Господине, не забелязахте ли, че жена ви падна от колата преди няколко пресечки?
- Слава Богу! - промърморил пияният. - А аз си мислех, че съм оглушал!
- Защо си слагат хората олио в салатите?
- За да не скърцат като ходят по-голяма нужда!
Един човек пита друг:
- Какъв си ти бе?
- Нинджа.
- А защо вървиш толкова бавно?
- Защото съм костенурка нинджа!
- Защо някои свършваме бързо?
- Бързаме да разкажем на приятелите си.
Разказ на абитуриентка:
"Мама каза, че ако си направя татуировка, то мога да напусна дома. Татко каза, че такава възможност рядко изпада, и да се възползвам."
Говорят си две деца:
- Сега разбрах защо щъркелите отлитат на юг!
- Защо бе?
- Ми нали и негрите и те искат да имат деца!
Попитали един руснак:
- Обичаш ли своята родина?
- Обичам я.
- А ще умреш ли за нея?
- Ще умра, ако трябва.
Попитали евреин:
- Обичаш ли своята родина?
- Обичам я.
- А готов ли си да умреш за нея?
- Е...
Двама старци седели на една пейка в парка.
Единият попитал:
- Пешо, какво четеш бе?
- Не знам. - отговорил другия.
- Е как, нали четеш на глас бе?
- Е да, ама нищо не чувам.