- Татко, не мога да се омъжа за Косьо. Той е атеист и не вярва, че съществува ад.
- Нищо, дъще. Смело се омъжвай. Ти и майка ти съвсем скоро ще успеете да го убедите, че дълбоко се е заблуждавал.
Двама приятели докато пътували ги застигнала буря и останали да пренощуват в дома на богата вдовица.
След 9 месеца единия от тях получил писмо от адвоката на вдовицата и ужасен позвънил на другия:
- П...
Харизма - нещо, което притежават всички ... плешиви и скучни милиардери.
Една блондинка имала проблеми с пари, затова решила да отвлече дете и да поиска откуп. Отишла в най-близкия парк, грабнала едно малко момченце, завела го зад едно дърво и написла на една бележка. Отвл...
- Какво е целувката?
- Да целунеш девойка, е приключение.
- Да целунеш съпруга, е задължение.
- Да целунеш тъща, е подвиг.
Петима хирурзи, пият кафе и си говорят за работа.
Първият:
- Значи, най-лесни за опериране са счетоводителите. Отваряш ги и всичко вътре е номерирано..
Вторият:
- На мен пък, най-любими са ми библиоте...
-Още е рано за първата целувка! -казал принцът на Пепеляшка, след като слязъл от нея!
Иво Сиромахов пише вицове така както Марадона играеше футбол - с дясната ръка и доста нечестно.
През комунизма.Влиза милиционер при доктора и мълчи.Доктора го пита:
- Вие от какво се оплаквате?
Милиционера пак мълчи.Сваля си шапката-на челото му има жаба.Жабата казва:
- Докторе виж какво ми изле...
В ресторанта.
клиент:
- Извинете салатата от домати как е? На кубчета или на шайби?
сервитьор:
- При нас доматите идват цели и си ги режем както си искаме
истински случай!!!!!
- Влязох в един чат с женски ник и там един така го обиждах, че направо лудна. Закле се, че ще ме намери по ип-то и непременно ще ме пребие.
- И защо си толкова довелен. Може пък наистина да успее да...
Дойде сестра ми на гости с двете деца, на три и на пет годинки...котката веднага се престори на мъртва!
За да бъде гарантирана сигурността на шофьорите в такситата,
е било взето решение,на пътниците да се взема алкохолна проба
и да бъдат закопчавани с белезници,след проверка за оръжие.
- Имам три глави, една ръка и шест пръста - кой съм аз?
- Един лъжец!
Лично при мен най-големи махмурлуци съм имал след репликата в петък:
"Хайде на по бира след работа!"