Колко жалко, че най-после си тръгвате...
Защо в кюто не може едновременно да се поставят два статуса:
"спя" и "на работа съм"?
Влиза един ден ежко-бежко в горската аптека и казва:
- Ако обичате, 100 презерватива.
Двете катерички-продавачки:
- Хи-Хи-Хи…
- 102 презерватива!
Да ползваш WINDOWS без мишка е все едно да правиш секс без член.
- Редник Иванов, излез от строя!
Иванов губи съзнание и пада.
Старшината:
- Какво стана с него?
- Излезе от строя...
Чичо, къде е улица "Цар Иван Пишман"?
Ром пита минувач за ул. "Шишман" в София
Господ сътворил човек по свой образ и подобие, а жената - по свой вкус.
Съседе, по кой вика жена ти вчера?
- По кучето.
- Бедното куче. Жена ти го заплашваше, че ще го изгони на улицата и ще му вземе ключа.
Ето какъв поздрав получих от един приятел по icq-то:
"Добро утро в този прекрасен първи петък за тази седмица".
-------
понеже утре(22.09.2004) е почивен ден...
Застанал чукчи на брега на Беринговия проток и вика:
- Американец скръндза! Американец циция! Американец много глупав!
Чули го американците от другата страна на протока и го питат:
- Чукча, защо ни ру...
Да отидеш на море с гаджето, това е същото като да отидеш в гората и да си носиш дърва!
В България затлъстяването е заболяване, а в САЩ - начин на живот.
Работата е в наши ръце. Положението е напълно самозадоволително.
В по-голямата си част писането е самотна и неудовлетворяваща работа. Човек е вързан за масата, стола и купчината хартия.Греъм Грийн
- Предлагам ви нова уникална картофобелачка!
- Ама чакайте! Съгласно инструкцията тя може да чисти само картофи с правилна форма...
- Не. Всякакви ги чисти!
- Но как?
- Как, как... Псува и чисти!