Влизат в ресторант двама борци, ама яки, огромни, без вратове .... между тях шефа им също без врат ... Сядат на една маса. Пристига сервитьора.
- Какво ще желаете?
Шефа:
- Искам костенурка. До 10 мину...
Магарето попитало коня:
- Колко е часа?
Конят извадил термометър, погледнал го и отвърнал:
- М-м-м да, вече е сряда...
Двама пияни вървят по улиците и си приказват:
- В навечерието сме на големи събития, драги!
- Какви събития?
- Жените ни са ни очаквали да се върнем снощи, а ние се прибираме едва днес!
Истинския меломан е този който като чуе женско пеене в банята си долепя ухото към ключалката, а не окото.
- Скоро ще завършиш училище сине, и ние с майка ти бихме искали да станеш лекар.
- Тате, много добре знаеш, че не съм в състояние и една муха да убия.
Двойка сключила брак преди 20 години се подготвя за поредното си приключение в интимен план. Странно защо мъжа винаги преди да започнат загася всички светлини. След 20 години брак, жената започнала да...
Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка:
- Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими...
- А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш?
Бясна жена посреща съпруга си, който се прибра чак сутринта:
- Къде беше? Чаках те цяла нощ! Не съм мигнала!
Съпругът уморено:
- О, да не мислиш, че аз съм спал?
В продължение на векове животните са подлагани на мъчения с цел да получим отговори на много научни въпроси. И въпреки всичките мъчения, още не са проговорили. Почвам да си мисля, че всъщност не знаят...
- Имаш ли билет за иногурацията на Путин?
- Имам абонамент.
Из писмо на войник:
"Скъпа! С едната ръка държа снимката ти, а с другата мисля за теб..."
Дете пита баща си:
- Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко - уиски, луканки и...
Лекарски син показва на приятели кабинета на баща си. На всички прави впечатление човешкия скелет в стъкления шкаф.
- Откъде баща ти има това? - пита едно от момчетата.
- Не знам точно, но мисля, че т...
След неприятна загуба треньорът казва на футболистите:
- Казах ви да играете така, както никога не сте играли. И какво? Вие играхте така, сякаш никога не сте играли!
Между баща и син:
- Майка ти ми се оплаква, че каквото и да ти каже, ти изобщо не я чуваш! Вярно ли е това?
- Татко...
- Не се оправдавай, момчето ми! Само ми кажи как постигаш това?