Един DJ хванал златната рибка и я пуснал веднага. А тя:
— Я чакай малко! Ами трите желания?
DJ-ят въздъхнал и казал:
— Ох, добре! Казвай кои песни искаш!
Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли:
— Горкият човечец…
Един охлюв започнал да се катери по черешово дърво насред зима. Минава един кос и го пита:
— Хей, ти защо се катериш по това дърво?
— За да си хапна череши.
— Ми то сега няма череши.
— Да де,ама докат...
Една студентка влиза в стаята на младия си учител и започва да си разкопчава блузата.
— Бих направила всичко, за да изкарам този изпит!
— Мммм… абсолютно всичко ли?
— Да! – казала тя и се притиснала...
Между две блондинки:
— Жак Сегела твърди, че репутацията зависи от сърцето, не от ума.
— Чак сега разбрах защо любовницата на шефа е с толкова голям авторитет.
Един човек срещнал свой приятел и го поканил на гости.
Тръгват заедно и когато пристигат още от вратата тъщата го посреща взема му палтото, кани ги да влязат в хола и да се настанят. През това тъщата...
- Мамо, в училище всички ми казват, че съм много разсеяна. Кажи, че не е така?!
— Момченце, ти живееш в апартамента отсреща.
На скамейка в парка седи човек и възмутено наблюдава минаващия покрай него пиян.
— Безобразие! – казва той. – Бих излял целия световен запас от алкохол в океана!
Седящият до него мъж започва да ръкопл...
Баба пита внука:
— Петьо, кой счупи прозореца?
— Мама, но е виновен татко.
— Как така?
— Наведе се, когато мама хвърли по него една чиния!
- Капитане, има теч на кораба!
— Откъде знаете?
— В басейна е влязла акула!
Бабичка звъни в пожарната.
— В къщата ми мирише много на газ… — Печката пусната ли е?
— Пуснах я още рано сутринта.
— А кибрит запалихте ли?
— О, забравих. Сега ще запаля…
Един борец имал рожден ден. Решил да си купи една торта за празника и отива в сладкарницата.
Харесал си той тортата, поръчал я и продавачката пита:
— Господине, на колко парчета да я нарежем – шест ил...
- Обвиняеми, разкажете как стана всичко?
— Ами седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се на маслото, и пад...
Едно вежливо таралежче тръгнало по своят вежлив път и среща тримата мускетари на конете си и решавада ги позддрави по своят вежлив начин:
— Здравей Атос!
— Здравей вежливо таралежче.
— Здравей Портос!...
Шефът:
— Прати ми някой от твоите яки вицове.
Аз:
— В момента работя, по-късно ще пратя.
Шефът:
— Този беше много добър, прати още някой.